Wykładziny

Wykładziny dymowe

W ofercie posiadamy wykładziny dywanowe wielu firm z przeznaczeniem do domów, mieszkań, hoteli

Budowa wykładzin, a tym samym cena zależy w dużym stopniu od użytego surowca, gęstości tkania i wysokości runa.

Szczególnie polecamy wykładziny dywanowe do sypialni firmy AV https://www.carpetyourlife.com/pl, do pensjonatów wykładziny firmy Balsan https://pl.balsan.com/catalogue, a do ekskluzywnych hoteli wykładziny wełniane firmy Agnella https://agnellarugs.com/about-agnella/

Posiadamy również wykładziny typu flocc i tkane winylowe (igelitowe)
Na zapytanie dobierzemy najbardziej optymalną wykładzinę do uzyskania zamierzonego efektu.

                                   Wykładziny dywanowe w płytkach


W ostatnim czasie w obiektach komercyjnych coraz większe zastosowanie mają płytki dywanowe. Ogromna ilość wzorów, kształtów oraz różnorodność runa płytek stworzyły niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne pomieszczeń. Znakomicie spisują się one w pomieszczeniach biurowych, recepcjach, strefach relaksu, W przypadku miejscowego zabrudzenia lub zniszczenia płytki bezproblemowo można wymienić, pozostawiając pozostałą część podłogi w stanie nie naruszonym. Montaż płytek nie wymaga tradycyjnego kleju dlatego przy ich wymianie nie jest potrzebna regeneracja posadzki. Płytki dywanowe posiadamy wielu firm. Na zapytanie przedłożymy najbardziej optymalną ofertę.

Spróbuj zaaranżować własną podłogę https://www.boccho.com/

                                 Wykładziny PCV

Wykładziny PCV są od wielu lat stosowane na pokrycia podłogowe. Nowoczesna produkcja wykładzin pozwala uzyskać bogate wzornictwo i różnorodny sposób jej montażu. Dobierając odpowiednią wykładzinę dostosowaną do warunków miejsca jej instalacji można stworzyć posadzkę szybko i stosunkowo nie drogo. Wytrzymałość wykładzin, odporność na wodę, łatwość utrzymania w czystości i sterylności czynią je niezastąpione w szpitalach, szkołach i w obiektach publicznych.

Sprawdź nasze produkty:

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.