Trójmiasto

Wyposażenie i wykończenie wnętrz Trójmiasto

Osoby przygotowujące aranżacje wnętrza chętnie odwiedzają salony Marketix, ponieważ uwielbiają mieć bogaty wybór drzwi wewnętrznych. Klientom proponujemy warianty przylgowe, bezprzylgowe lub przesuwne w różnych odcieniach i wymiarach, dlatego przyjeżdżają do nas nie tylko mieszkańcy Wejherowa, ale także Trójmiasta. Zaopatrujemy właścicieli domów pragnących uzyskać nowoczesną stylistykę salonu, łazienki czy gabinetu oraz tych, którzy przepadają za tradycyjnymi wykończeniami. Specjalizujemy się w dystrybucji modeli marki Porta i Lagrus o charakterystycznych powierzchniach matowych, w wysokim połysku bądź wyglądających naturalnie (forniry, kamienie). Obecnie zainteresowaniem cieszą się produkty loftowe ze szprosami albo w pełni wykonane ze szkła, a także modele z podwyższonymi górnymi panelami ościeżnicy optycznie powiększające pomieszczenia. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowej oferty drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych !

Wykańczasz mieszkanie? Wybierz miękkie dywany

Trójmiasto oraz Wejherowo to miejsca, gdzie dostarczymy Twój piękny, nowy dywan. Dowóz produktów zakupionych w sklepie stacjonarnym oferujemy także Klientom innych okolicznych lokalizacji. W naszych salonach znajdziesz szeroki wybór wykładzin wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które w połączeniu z wełną nowozelandzką są bezpieczne dla alergików. W ich gęstych włóknach nie rozwijają się roztocza czy grzyby, dlatego nie wymagają one częstego czyszczenia. Ze względu na to, że dystrybuujemy produkty stworzone z wyjątkową dbałością o detale, możemy zaproponować je w różnych wzorach np. orientalnych albo geometrycznych. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na dywany z dowozem do Trójmiasta lub okolicznych miejscowości!

Solidne panele podłogowe — Trójmiasto

Szukasz trwałych paneli, które będą wyglądały efektownie? Podłoga to jeden z najważniejszych elementów wykończenia wnętrza, gdyż jest najbardziej eksploatowana, a jednocześnie przez wiele lat ma cieszyć oko. Z tego względu każdy, kto decyduje się na posadzkę wyłożoną drewnem w domu albo mieszkaniu chce, aby była ona solidna i odporna na ścieranie. W salonach udostępniamy produkty renomowanych marek, takich jak Meister, SENSA bądź Alloc. Wyróżniają się one nowoczesnym designem oraz wysoką klasą użyteczności, przy czym dodatkowo dostępne są w różnych odcieniach, wymiarach czy wzorach. Do salonów w Wejherowie lub Redzie szczególnie zapraszamy mieszkańców Trójmiasta — znajdź u nas wymarzone panele podłogowe!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.