Dywany

Dywany syntetyczne i wełniane

Wyróżniamy się bardzo dużą ofertą dywanów wełnianych.
Jesteśmy dystrybutorem fabryki Agnella, czołowego producenta dywanów w Europie.
W ofercie posiadamy limitowane dywany wełniane z grupy premium.

Produkty premium to dywany wełniane o bardzo wysokim i gęstym runie, które zapewnia wysoki komfort użytkowania. Są one piękne i niezwykle trwałe. Nowozelandzka wełna użyta do ich produkcji tworzy wokół nas zdrowy klimat.

Dywany wełniane przez długi czas zachowują atrakcyjny wygląd, pierwotna formę oraz kolor. Dywany wełniane po wielu latach wyglądają jak nowe. Dzięki właściwościom higroskopijnym wchłaniają i oddają wilgoć, regulując tym samym wilgotność powietrza w pomieszczeniach. Wełna charakteryzuje się również niskim odczynem pH, który zapobiega rozwojowi pleśni, grzybów i roztoczy, a ponadto znakomicie pochłania hałas.

Dywany wełniane poprawiają samopoczucie i komfort psychiczny osób przebywających w pomieszczeniu. Tworzą one prawdziwe zacisze domowe.

Tkając dywany na nowoczesnych krosnach można uzyskać bardzo dużą gęstość tkania z użyciem cienkiej przędzy. Cienka przędza i wysoka gęstość tkania pozwala na stworzenie dywanów o bardzo skomplikowanym , precyzyjnym rysunku (motywy orientalne, postarzane).

Proponowane przez nas dywany w większości wykonane są na bazie wełny nowozelandzkiej (najlepszy surowiec) co sprawia, że są bardzo miłe w dotyku i nie „pylą”. Mogą one być użytkowane przez osoby uczulone na kurz i roztocza.

Sprawdź nasze produkty:

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.